صفحه 1
استاندارد

پروموشن های هشتاد و یک وزلی برای آگست

eighty-one-wellesley
به عنوان ایجنت برتر پروژه هشتاد و یک وزلی، واقع در داون تاون، نبش چرچ و وزلی، پروموشن زیر برای تعداد محدودی در نظر گرفته شده
– تضمین اجاره. واحدهای بچلر (پلن آ) برای دو سال به مقدار ماهی 1800 دلار، و واحدهای یک خوابه (پلن ای) برای دوسال به مقدار ماهی 2100 دلار تضمین اجاره خواهند داشت.
– برگشت 1 درصد بهای واحد در روز آخر به عنوان هدیه از طرف ریمکس
– حق واگذاری رایگان به تعداد نامحدود
– تا سقف هزار دلار تخفیف در هزینه های کلوزینگ
برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید.

استاندارد

پیش خرید خونه به صرفه هست یا نه؟

condo

پیش خرید خونه، معمولاً نه. البته تاکید کنم که منظور دقیقا خونه هست نه کاندو، و بگم “پش خرید خونه” تخصص من نیست، اما کلاً پیش خرید خونه به قیمت بازار و حتا گرون تر براتون تموم میشه و از بس تقاضا زیاده هنوز بیلدرها انقدر تحت فشار نیستن که بخوان تخفیف بدن. اما پس چرا خونه رو پیش خرید کنیم؟

ادامه مطلب ←

استاندارد

برنده نشان بلورین پرفروش ترین تیم ریمکس ریلتران

top-producing-team-2015
و باز هم برای چندمین سال، تیم جان امانته (جان، سیلویا، مهدی، ایزابل و کلیف) از بثرست برنده نشان بلورین پرفروش ترین تیم ریمکس ریلتران در سال 2015 شد! ممنون از تمام مشتری ها و دوستان عزیز برای پشتیبانی، اعتماد و محبتتون به ما 🙂

استاندارد

چرا ایجنت بگیریم؟ (اجاره دادن) + هزینه ها


سوالی که خیلی از من پرسیده میشه اینه که برای اجاره دادن خونه یا بیسمنت مون چرا باید ایجنت بگیریم و یه مشاور املاک چه خدماتی به ما میده که ارزشش رو داشته باشه؟ اگرچه هر کسی یه جوره و قانون خاصی وجود نداره، اما لیست زیر دلایل اصلی هست که مردم ایجنت میگیرن:

ادامه مطلب ←

استاندارد

کاندومینیومی از یخ

Ice_Condo

کاندوهای آیس / Ice Condos، واقع در شماره 12 و 14 خیابون یورک دومین بلندترین برج مسکونی تورنتو* به حساب میان و با حدود هفته ای یک مشتری، یکی از شلوغ ترین ساختمون ها برای تیم ما هست. برای اجاره، واحدهای بچلر از 1400 دلار(یک خوابه از 1500) شروع میشه. این قیمت ها ادامه داره تا واحدهای سه خوابه با دن و پارکینگ که حدود 6500 دلار در ماه هست. برای خرید، قیمت ها از 255 هزار دلار (بچلر) شروع میشه تا 2 میلیون و نیم برای پنت هوس سه خوابه.

ادامه مطلب ←

استاندارد

چشم انداز قیمت خونه در سال 2016

به طور خیلی کلی، در رابطه با بازار املاک کانادا به طور عام و بازار املاک تورنتو به طور خاص دو نقطه نظر متضاد وجود داره. البته این نوع دیدگاه فقط به بازار مسکن خلاصه نمیشه؛ کافیه در مورد وضع سرمایه گذاری در ایران فکر کنین، یا استاندارد زندگی در کانادا، و خیلی موضوعات دیگه. همیشه افرادی در هر دو سمت ترازو پیدا میشن که دوست دارن بازار به خواست اونها عوض بشه. قسمت مهمی از شغل ما ایجنت ها بررسی و پیش بینی بازار مسکن هست و متن زیر نه برای گرم کردن بازار، بلکه نظر قاطع ما در برابر حوادث سال آینده خواهد بود.

ادامه مطلب ←

استاندارد

خرید خانه و هزینه‌های پیش بینی نشده

closing-costs

یافتن خانه مناسب برای کسانی‌ که تصمیم به خرید خانه دارند، وقت زیاد و برنامه ریزی می‌خواهد. داشتن اطلاعات کافی‌ در مورد هزینه‌های جانبی می‌تواند به خریداران کمک کند تا برنامه ریزی بهتری کرده و بودجه مناسبی را در نظر بگیرند. به جز قیمت خانه، هزینه‌های دیگری مثل مالیات انتقال زمین Land Transfer Tax ، هزینه‌های قانونی Legal Fees، تعدیل هزینه‌ها Adjustments و مالیات GST/HST باید در نظر گرفته شوند. همچنین حق کمیسیون آژانس املاک و هزینه بازرسی فنی‌ خانه Home Inspection در صورت لزوم، از دیگر هزینه‌های جانبی در هنگام خرید خانه هستند.

ادامه مطلب ←

استاندارد

پروموشن: از بلک فرایدی تا سال نو

promotion

از هفته پیش فلایرها پخش شده و اینجا هم رسما اعلام میکنم از امروز تا پایان سال 2015، برای تمامی قراردادها کش بک های زیر رو به صورت پروموشن در نظر گرفتم. این کادو، به صورت پول نقد و بدون تکس هست (مالیات ش رو قبلا من پرداخت کردم!) و در صورتی که معرف وجود داشته باشه، به صورت 50% به معرف و 50% به خود شخص طرف قرارداد پرداخت میشه.

ادامه مطلب ←

استاندارد

مراحل خانه دار شدن در کانادا

house

به طور کلی، بعد از چند ماه اجاره نشینی و به قولی پول دور ریختن، بسته به بودجه و پس اندازی که دارید ممکنه مستقیماً بتونین خونه ی 4 میلیونی بخرین، اما معمولا این طوری هست که از کاندوهای 200 و خورده ای در قسمت های غیر مرکز شهر شروع میکنید؛ چند سال مورگج میدین (و در واقع سرمایه تون رو افزایش میدین)، میفروشین و همه ش رو میزارین پیش پرداخت و کاندوی 400 هزاردلاری میخرید و همین طوری، چند سال بعدتر میفروشین و خونه ی یک میلیونی میخرید! ولی باز، سوالی که خیلی ها میپرسن اینه که از کجا شروع کنیم؟

ادامه مطلب ←