کاندوی آقای گودرهام

GooderhamCondos

از موفقیت های بزرگ شرکت مهندسی CityScape که کار اصلی ش مرمت و بازسازی ساختمون های قدیمی و تغییر کاربری اونهاست، کاندوهای واقع شده در Distillery District هست که شامل سه فاز میشه. فاز اول، Pure Spirit، به شماره 33 ی Mill Street، در سال 2008 ساخته شد؛ فاز دوم Clear Spirit واقع در 70 Distillery Lane در سال 2013، و نهایتاً فاز آخر به اسم Gooderham Condos به آدرس 390 خیابون Cherry در سال بعدترش ساخته شد.

ما به عنوان ایجنت های عضو کلاب و طرف قرارداد با بیلدر، تا به حال ده ها واحد این مجتمع رو اجاره دادیم و فروختیم و در همین امروز پنج واحد برای فروش (از یک خوابه 570 به قیمت 329 هزار دلار، تا 1+2 خوابه به قیمت 1 میلیون و 200 هزار دلار) و هشت واحد برای اجاره (از 1650 دلار تا 5000 دلار برای یک واحد دو طبقه دو خوابه) داریم. آخر هفته با همکاری Distillery District تورهای کریسمس مارکت و بازدید از واحدها رو داریم و در طول هفته بازدیدهای خصوصی رو برنامه ریزی میکنیم.

دلیل خاص بودن این مجموعه 328 واحدی، نه فقط موقعیت و دسترسی عالی اون، بلکه ویژگی ها و مزایایی هست که در کمتر جایی پیدا میشه: شرکت architectsAlliance و شخصاً آقای Peter Clewes به عنوان معمار پروژه سعی کرده معماری دوره ویکتوریا رو به بهترین نحو تو این ساختمون پیاده کنه؛ تمام واحدها به طرز باورنکردنی روشن و دلباز هست، پنجره از زمین تا سقف، در سرتاسر ساختمون طراحی شده و بالکن بزرگ (حداقل 100 sqf برای واحدهای یک خوابه!) چیزی هست که گودرهام رو تکرار نشدنی میکنه. یک طبقه و نیم امکانات تفریحی (سونا، اتاق یوگا، استخر، سپا، اتاق میتینگ، باشگاه کامل، باربیکیو، آشپزخونه، اتاق بیلیارد و پینگ پنگ، سینمای خانگی، اتاق 5 ستاره پارتی، واحدهای اجاره ای (هتل)، اتاق بازی بچه ها، حمام، دک چوبی، اینترنت فیبر نوری و غیره) و سبز بودن ساختمون (دارای گواهی LEED) سعی میکنه تمام نیازهای ساکنین رو برآورده کنه.

برای خاص تر کردن پروژه، دو شرکت معماری Chase Architecture و Ava Janikowski Architect Inc برای طراحی داخلی این کاندو انتخاب شده. این دو شرکت که پیشتر طراحی داخلی هتل های معروف کانادا رو انجام داده بودن، سعی کردن سبک فرانسوی رو در طراحی داخل واحدها به کار ببرن. این مجتمع 36 طبقه، شامل واحدهای یک خوابه، دوخوابه، واحدهای دو طبقه، و واحدهای با حیاط اختصاصی در طبقه چهارم میشه. سوپراینتندنت در ساختمون زندگی میکنه، مدیر ساختمون (شرکت بروکفیلد) در ساختمون دفتر داره؛ کانسیرژ 24 ساعته و نظافتچی 7 روز هفته در ساختمون هستن.

این برج که به افتخار خانواده ی گودرهام (بیشتر بخونید!)، کاندوهای گودرهام اسم گزاری شد، در تاریخ 22 جولای 2014 رجیستر شد، اما از اونجا که برخی از مالکین سرمایه گزاران خارجی هستن، هنوز واحدهایی پیدا میشه که کاملاً نوساز بوده و حتا اجاره هم نرفته! برای اطلاعات بیشتر در مورد این ساختمون مستقیماً با من تماس بگیرین!

نظرات بسته شده اند.