کاندومینیومی از یخ

Ice_Condo

کاندوهای آیس / Ice Condos، واقع در شماره 12 و 14 خیابون یورک دومین بلندترین برج مسکونی تورنتو* به حساب میان و با حدود هفته ای یک مشتری، یکی از شلوغ ترین ساختمون ها برای تیم ما هست. برای اجاره، واحدهای بچلر از 1400 دلار(یک خوابه از 1500) شروع میشه. این قیمت ها ادامه داره تا واحدهای سه خوابه با دن و پارکینگ که حدود 6500 دلار در ماه هست. برای خرید، قیمت ها از 255 هزار دلار (بچلر) شروع میشه تا 2 میلیون و نیم برای پنت هوس سه خوابه.

* آیس 67 طبقه داره، و الآن بلندتر از اون فقط کاندو آئورا هست با 78 طبقه ارتفاع. اگه ساختمون های غیرمسکونی رو هم به حساب بیاریم، آیس هفتیم ساختمون بلند تورنتو هست با 234 متر ارتفاع.

بیلدرهای این مجتمع، Lanterra Developments سعی داشتن طراحی و معماری اسکاندیناوی رو در تورنتو پیاده کنن. برای همین قبل از هر چیز به دانمارک و سوئد سفر میکنن تا با نکات مثبت و منفی این معماری در شهرسازی مدرن آشنا بشن. این تیم، که شامل آقای Emerich Kaspar معمار این پروژه و تیم ArcitechtsAlliance، و Alessandro Munge و Daria Wannicki دو طراح داخلی بوده با Mark Mandlebaum و Barry Fenton (سازندگان اصلی) همراهی میشه و نتیجه این سفر، تصمیم به ساخت پروژه ای میشه که از ساختمون های کنار خودش متمایز باشه.

معماری اسکاندیناوی از خط ها و برش های تند استفاده میکنه و طراحی ش مهارت خاصی میخواد. استفاده از خطوط متقاطع و تیز، ساختمون رو از دنیای اطراف ش متمایز میکنه و به کارگیری عنصرهای طبیعی (چوب و سنگ خام) حس هماهنگی با طبیعت رو به انسان قرن بیستم میده. در کاندوهای آیس، با استفاده از فضای سبز و امکانات تفریحی سرباز و سربسته، سعی شده مدرنیته به خدمت ساکنین دربیاد.

پروژه آیس شامل دو برج مسکونی 57 و 67 طبقه، و یک برج اداری 31 طبقه هست که در کل 1343 واحد مسکونی، اداری و تجاری رو شامل میشه. هر سه این برج ها، در یک طبقه به هم وصل شده و نهایتا به PATH وصل میشن و دسترسی به مترو و ده ها مغازه رو به صورت سربسته ممکن میسازن. برج های آیس در چند قدمی دریاچه آنتاریو، رو به روی ACC و ورزشگاه راجرز هستن.

تمامی واحدهای این مجتمع دارای سقف 9 فوتی، دیوار خارجی شیشه ای از زمین تا سقف، فلورینگ چوبی (یا لمینت)، آشپرخونه سرامیکی، بک-سپلش و کانترتاپ گرانیتی، ماشین لباسشویی و خشک کن و.. هستن. از امکانات این مجتمع میشه به دو باشگاه ورزشی مجهز، اتاق یوگا، اتاق ماساژ، استخر و جکوزی، سونا، باربکیو، سالن انتظار، سالن پذیرایی، اتاق پارتی، اتاق بازی بچه ها، آشپزخانه مجهز، اتاق میتینگ، کانسیرژ 24 ساعته، بیش از 70 دوربین مدار بسته، پارکینگ برای مهمان ها و غیره اشاره کرد.

برای دیدن واحدها، برای خرید یا اجاره، میتونین مستقیماً با من تماس بگیرین.

نظرات بسته شده اند.